اولین تولید کننده دستگاه تولید فیلتر هوا با هد CNC آب خنک

 

ماشین سازی نوین فیلتر سپاهان

به روز ترین و بهترین دستگاه صنعتی CNC فیلتر هوا

همراه مطمئن
کسب و کار شما

پرسش‌هاي متداول

 

دليل لرزش موتور ماشين چيست؟ و بايد چه کاري انجام دهيم؟

اگر در هنگام ايستادن خودرو، موتور خودرو لرزش و تکان‌هاي عجيب دارد و يا زماني که گاز را مي‌فشاريد و خودرو دير به فشار گاز واکنش نشان مي‌دهد، سريع بايد اقداماتي جهت حل مشکل خودرو برداريد. مواردي که باعث لرزش بيش از حد خودرو مي‌شوند عبارتند از: کثيف بودن فيلتر هواي ماشين، وجود نقص در سيستم جرقه‌زني در شمع‌هاي خودرو، خراب بودن واير شمع‌ها.

پرسشهاي متداول در مورد بازار فيلتر هوا وخريد دستگاه توليد فيلتر هوا

بازار فيلتر هوا خوب است يا نه وارد اين بازار بشوم يا خير؟
فيلتر هوا قطعه اي مصرفي ميباشد وبازار فروش آن وجود دارد وموفقيت شما به عوامل مهمي مثل سرمايه کافي وبازار فروش فيلتر شما بستگي دارد.

دستگاه نيمه اتوماتيک بخرم يا تمام اتوماتيک ؟
با توجه به ديدگاه شما نسبت به شغل انتخابي اگر بصورت پاره وقت و تحقيقاتي ميخواهيد اين کار را انجام دهيد دستگاههاي نيمه اتوماتيک گزينه بهتري ميباشد ولي چنانچه بصورت تمام وقت ميخواهيد اين کار را انجام دهيد پيشنهاد ما به شما دستگاههاي تمام اتوماتيک ميباشد .

سرمايه لازم جهت شروع اين شغل چقدر بايد باشد ؟
بهترين فرمولي که ميتوان پيشنهاد داد شما بايد دستگاهي را که انتخاب ميکنيد معادل 60درصد مبلغ آن را نيز براي مواد اوليه داشته باشيد.

آيا استاندارد جهت شروع کار نياز مي باشد ؟
خير ابتدا بايد جواز توليد بگيريد. فيلتر هوا جزو محصولاتي است که شامل استاندارد اجباري است ولي تا کارگاه نداشته باشيد نميتوانيد استاندارد بگيريد.

جهت استاندارد فيلتر چه مراحلي را بايد طي نمايم ؟
پس از راه اندازي کارگاه ابتدا بايد پروانه بهره برداري از اداره صنايع شهر خود دريافت نماييد. پس از اخذ مجوز توليد در سايت مالکيتهاي صنعتي برند يا علامت تجاري مخصوص به خود را ثبت کنيد سپس به اداره استاندارد شهر خود مراجعه و پس از طي مراحل لازم استاندارد اخذ نماييد.

قيمت تمام شده هر فيلتر مثل پرايد و پژو با دستگاههاي شما چقدر ميباشد ؟
پرايد بدون جعبه حدود 2100 تومان و پژو 2200 تومان ( جهت استعلام مواد اوليه - کاغذ- قالب با قسمت مواد اوليه مشاوره داشته باشيد 9134043420) قيمت فيلتر هوا هميشه نوسان داشته و ثابت نيست.

آيا ماشين سازي نوين فيلتر سپاهان تضمين خريد مي دهد؟
خير

بعضي از شرکتها ادعاي تضميين خريد فيلتر هوا ميدهند آيا صحت دارد ؟
متاسفانه تجربه خلاف اين امر را ثابت نموده اصولا اين شرکتها نامعتبر بوده و با تبليغات متعدد و وسوسه کننده و عددهاي غير منطقي از سادگي ومتاسفانه طمع بعضي افراد نهايت استفاده را ميبرند.البته تمام شرکتهاي توليد کنده دستگاه فيلتر هوا به اين صورت عمل نمي نمايند و تشخيص صحت صحبتها و شعارهاي يک توليد کننده دستگاه توليد فيلتر هوا ميسر نمي گردد مگر با بازديد مستقيم از کارگاهها و محل ساخت دستگاه فيلتر هوا و بازديد حضوري از محل و مشاهده محل ساخت دستگاهها.

دلايل شما براي اين بد بيني نسبت به اين افراد يا شرکتها چيست؟
دستگاهي که به شما ميدهند از کيفيت لازم برخوردار نيست يا عددي زياد تر از توليد واقعي دستگاه در قرارداد ذکر مي نمايند که متاسفانه دستگاه اين توان را نداشته و شما بعد از خريد متوجه خواهيد شد.يا مشاهده شده مواد اوليه را به شما به صورت نقدي مي فروشند و هنگام خريد با سود کم محصول شما را چکي خريداري مينمايند.يا موادي که به شما ميفروشند بسيار گرانتر از قيمت واقعي بوده و چنانچه شما معترض شويد و بخواهيد از محلي ديگر مواد تهيه نماييد اعلام ميدارند خلاف قرار داد مي باشد و از شما فيلتر نميخريم. مورد ديگر که مشاهده شده با توجه به فاصله شهرها با هر بار فرستادن محصول شما با ايراداتي فيلتر شما را برگشت داده و عملا شما را مجبور به قطع ادامه توليد مينمايند .

شرکتهايي ادعا مي کنند مواد اوليه ميدهند و فيلتر و کاغذ چين شده را ميخرند ؟
اين شرکتها البته نه همه آنها نيز اصولا پول يک يا دو دستگاهها را ابتدا از شما ميگيرند و قراردادي با شما تنظيم ميکنند که هيچ يک از حقوق شما رعايت نمي شود بدون اينکه توجه داشته بايد سرمايه خود را به راحتي در اختيار آنها قرار ميدهيد. با هر بار درخواست مواد اوليه شما را با عناوين مختلف سررگردان نموده (جابجايي انبار - نرسيدن بار - مرخصي بودن مسول انبار و ...) و يادرقرارداد ذکر مي نمايند طبق نمونه در صورتي که هيچ نمونه اي به شما نمي دهند و با هر بار فرستادن محصول آن را عودت ميدهند.

شرايط گارانتي و خدمات پس از فروش شما چقدر ميباشد ؟
1 سال گارانتي و 10 سال خدمات پس از فروش

لوازم و قطعاتي که روي دستگاههاي شما استفاده ميشود از چه کشوري است ؟
قطعات اصلي مثل هدميکس و يا غلطک هاي دستگاه چين کن کاغذ کاملا بومي و ساخت خود ماشين سازي است لوازم برقي و موتورالات بصورت ترکيبي از کشورهاي تايوان - ترکيه - چين - ايتاليا مي باشد .

 

جهت هرگونه مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید.

نوین فیلتر سپاهان

تولید کننده دستگاه تولید فیلتر هوا

اولین تولید کننده دستگاه تولید فیلتر هوا با هد CNC آب خنک

اصفهان‏، شهرک صنعتی دولت آباد
خیابان بهارستان (شماره 46)، پلاک 30

09131941125

03135590111

ما را دنبال کنید:

تلگرام یوتیوب فیسبوک ایسنتاگرام آپارات

کلیه حقوق سایت متعلق به ماشین سازی نوین فیلتر سپاهان می باشد.